Kiki en Kindle
Kiki en Kindle zijn zus en broer die onafscheidelijk zijn. Ze spelen en slapen graag samen. Zodra je de kamer binnenkomt komen ze aangelopen om je te begroeten.
Kindle (met het zwarte snorretje) is een echte knuffelkat. Hij wordt graag geaaid, opgepakt en ligt graag op schoot of bij je in de buurt. Hij houdt veel van spelen, zowel alleen, samen met zijn zus of andere kittens en met mensen.
Kiki (wat meer wit, iets groter) houdt er ook van om geaaid te worden en komt soms op schoot. Zij vindt veel nieuwe en onverwachte dingen/geluiden/mensen spannend. Ze kijkt vaak hoe haar broer reageert, voordat ze zelf iets voorzichtig probeert. Zij zal wat langer nodig hebben om te wennen aan haar nieuwe huis. Samen met haar spelen, bijvoorbeeld met een lange veer of een hengelspeeltje, is een goede manier voor haar om aan haar nieuwe mensenvrienden te wennen, dit vindt zijn namelijk érg leuk.
Ze zijn door de dierenarts gezien, ontwormd, ontvlooid, ingeënt en gechipt.
Voorwaarden adoptie, zie Dierentehuis Vijfheerenlanden.


